Konferencja prasowa wody mineralnej Jantar

Historię z Jantarem w tle już znacie, jeśli czytacie to co piszę na blogu lub obserwujecie mój fanpage 🙂 Jej finał będzie na Sycylii, choć w głębi serca bardzo bym chciała, aby ta relacja trwała dalej, tak długo jak będę miała siłę biegać.

Jakiś czas temu Dyrektor Zarządzający Jantara – Pan Michał Fijałkowski – powiedział mi o pomyśle zorganizowania konferencji prasowej w kwestii wody mineralnej. Zastanawiałam się, jak ona miałaby wyglądać, ile czasu trwać i co tak naprawdę jest najważniejsze a jednocześnie jeszcze do końca nie poznane jeśli chodzi o wodę. Okazuje się, że woda wodzie nierówna.

To wydarzenie, które skupiło najznamienitsze autorytety w dziedzinie medycyny sportu, dietetyki oraz specjalistów chorób krążenia, cukrzycy i schorzeń endokrynologicznych oraz autorytety w dziedzinie badań nad wodą pitną i butelkowaną było wydarzeniem niezwykłym. Udało mi się porozmawiać i poznać z Łukaszem Jaśkiewiczem – dietetykiem sportowym – jesteśmy w najbliższym czasie umówieni na konsultacje telefoniczne odnośnie Sycylii – wiem, że teraz już nie czas na zmiany, ale chciałabym usłyszeć kilka ważnych wskazówek, które wykorzystam już na miejscu, Uścisnęłam dłoń również Pana profesora doktora habilitowanego nauk medycznych Michała Nowickiego, wspaniałego fachowca oraz zapalonego biegacza, który także przemierzał biegiem bezkresy Sycylii.

Tego samego dnia, wieczorem, Dyrektor Fijałkowski zadzwonił do mnie, co było dla mnie nie lada niespodzianką i poczułam się bardzo wyróżniona, ponieważ dzwoniąc zapytał mnie o zdanie na temat tej konferencji, czy tematyka była interesująca i czy w ogóle takie spotkania mają sens. Zapytał mnie, co sprawiło, że poczułam się bardzo dumna i pomyślałam, że naprawdę to co robię ma znaczenie…

ALEŻ OCZYWIŚCIE, ŻE TAKIE SPOTKANIA I BUDZENIE ŚWIADOMOŚCI U NIE TYLKO SPORTOWCÓW MAJĄ SENS!!!

Jantar w Internecie

Jantar na Facebooku

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *