MBrothers Car Wrapping

Po raz kolejny przekonałam się co znaczy siła prawdziwej przyjaźni.

Potrzebowałam naklejek na auto. Promocyjnych naklejek dotyczących mojego projektu. Oczywiście miałam na to przeznaczone środki, chciałam tylko znaleźć firmę, która zrobi mi to dobrze, dokładnie i nie za miliony monet. Na wysokości zadania stanął mój przyjaciel – Sebastian. Sam siedzi w sporcie tylko trochę innym, nie mniej wyczynowym niż bieganie długodystansowe 🙂 Seba jest kierowcą rajdowym z pasji, z zamiłowania i trochę zawodowo się też tym zajmuje, aczkolwiek pracuje zawodowo również w innym miejscu. Mniejsza z tym – ważne, że nie dość, że załatwił mega szybki termin realizacji, omówił wszystkie szczegóły to … sprawił, że chłopaki z Mbrothers zrobili mi to całkowicie bezpłatnie w zamian za reklamę ich firmy na blogu i w mediach społecznościowych.

Naklejki przygotowali  w kosmicznym tempie, bardzo dokładnie, dodatkowo z takimi ludźmi super się załatwia wszelki biznes: uśmiechnięci, profesjonalni, otwarci.

Ten projekt uczy mnie wielu rzeczy, ale również sprawia, że poznaję wiele świetnych osób, którzy pomagają na każdym kroku. Osób, którym ja też pomogę jeśli tylko będę miała okazję. Relacje i dobra współpraca to arcyważna rzecz. Nauczyli mnie tego w takiej jednej świetnej firmie, w której kiedyś pracowałam. Od lat już mnie tam nie ma, ale akurat te zasady mam w głowie cały czas…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *